ważne pytania

Główna Ważne pytania

Przychodząc na pierwsze spotkanie warto zabrać ze sobą jak najobszerniejszą dokumentację związaną ze sprawą. Jeśli takiej Państwo nie posiadają, lub sprawa nie wymagała zgromadzenia, nie ma żadnych wytycznych odnośnie przygotowania. Na wszystkie pytania odpowiemy w trakcie rozmowy.
Forma współpracy zależna jest od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy, a także od tego kim jest klient (czy usługi będą świadczone na rzecz osoby fizycznej, czy podmiotu gospodarczego). Więcej na ten temat znajdą Państwo w zakładkach Zakres usług oraz Cennik
Radca prawny i adwokat to zawody pokrewne. Różnią się głównie tym, że radca może podejmować współpracę na zasadzie stosunku pracy. Ma szerokie uprawnienia, dlatego często specjalizuje się w wybranej dziedzinie. Radca zajmuje się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem opinii i projektów aktów prawnych. Może występować przed sądami i urzędami (z wyłączeniem spraw karnych i karnoskarbowych). Jeśli sprawa będzie tego wymagała, to skierujemy Państwa do adwokatów współpracujących.
Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie rodzinnym, odszkodowaniach i zadośćuczynieniach za krzywdę. Dzięki współpracy z zespołem prawników, zakres usług obejmuje także inne dziedziny zobacz
Tak, część usług świadczymy drogą mailową. Prowadząc każdą sprawę pozostajemy z Państwem w kontakcie mailowych i telefonicznych. Szanujemy Państwa czas i proponujemy najwygodniejszą formę współpracy.
Aktualne zasady rozliczania usług prawnych znajdą Państwo w tym miejscu.
Proponowane formy płatności to gotówka lub przelew bankowy. Dane do przelewu znajdują się w stopce strony.